kdeconnect-kde - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2
ca: S'ha demanat aparellar des de %1
    Clau: %2

en: Open
ca: Obre

en: Accept
ca: Accepta

en: Reject
ca: Rebutja

en: KDE Connect Daemon
ca: Dimoni del KDE Connect

en: Replace an existing instance
ca: Substitueix una instància existent
