kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (52 entries)

en: KDE Connect CLI tool
ca@valencia: Eina CLI per a KDE Connect

en: List all devices
ca@valencia: Llista tots els dispositius

en: List available (paired and reachable) devices
ca@valencia: Llista tots els dispositius disponibles (aparellats i accessibles)

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
ca@valencia: Fa que --list-devices o --list-available imprimisca només els ID dels dispositius, per a facilitar la creació de scripts

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
ca@valencia: Fa que --list-devices o --list-available imprimisca només els noms dels dispositius, per a facilitar la creació de scripts

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
ca@valencia: Fa que --list-devices o --list-available imprimisca només els ID i els noms dels dispositius, per a facilitar la creació de scripts

en: Search for devices in the network and re-establish connections
ca@valencia: Busca dispositius en la xarxa i torna a establir les connexions

en: Request pairing to a said device
ca@valencia: Demana aparellar amb un dispositiu indicat

en: Find the said device by ringing it.
ca@valencia: Troba el dispositiu indicat tocant-li.

en: Stop pairing to a said device
ca@valencia: Para l'aparellament amb un dispositiu indicat

en: Sends a ping to said device
ca@valencia: Envia un ping a un dispositiu indicat

en: Same as ping but you can set the message to display
ca@valencia: Igual que ping, però es pot definir el missatge que es mostrarà

en: message
ca@valencia: missatge

en: Sends the current clipboard to said device
ca@valencia: Envia el porta-retalls actual a un dispositiu indicat

en: Share a file/URL to a said device
ca@valencia: Compartix un fitxer/URL amb un dispositiu indicat

en: Share text to a said device
ca@valencia: Compartix text a un dispositiu indicat

en: Display the notifications on a said device
ca@valencia: Mostra les notificacions a un dispositiu indicat

en: Lock the specified device
ca@valencia: Bloqueja el dispositiu especificat

en: Unlock the specified device
ca@valencia: Desbloqueja el dispositiu especificat

en: Sends an SMS. Requires destination
ca@valencia: Envia un SMS. Requerix una destinació

en: Phone number to send the message
ca@valencia: Número de telèfon a on s'ha d'enviar el missatge

en: phone number
ca@valencia: número de telèfon

en: File urls to send attachments with the message (can be passed multiple times)
ca@valencia: URL dels fitxers que s'enviaran adjuntats amb el missatge (es poden indicar múltiples vegades)

en: file urls
ca@valencia: URL dels fitxers

en: Device ID
ca@valencia: ID del dispositiu

en: Device Name
ca@valencia: Nom del dispositiu

en: Get encryption info about said device
ca@valencia: Obtín la informació d'encriptació del dispositiu indicat

en: Lists remote commands and their ids
ca@valencia: Llista les ordres remotes i les seues ID

en: Executes a remote command by id
ca@valencia: Executa una ordre remota pel seu ID

en: Sends keys to a said device
ca@valencia: Envia les tecles a un dispositiu indicat

en: Display this device's id and exit
ca@valencia: Mostra l'ID d'este dispositiu i ix

en: Open the connected device's camera and transfer the photo
ca@valencia: Obri la càmera del dispositiu connectat i transferix la fotografia

en: (paired and reachable)
ca@valencia: (aparellat i accessible)

en: (reachable)
ca@valencia: (accessible)

en: (paired)
ca@valencia: (aparellat)

en: 1 device found | %1 devices found
ca@valencia[0]: S'ha trobat 1 dispositiu
ca@valencia[1]: S'han trobat %1 dispositius

en: No devices found
ca@valencia: No s'ha trobat cap dispositiu

en: (unpaired)
ca@valencia: (sense aparellar)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
ca@valencia: No s'ha especificat cap dispositiu: utilitzeu -d <ID_de_dispositiu> o -n <Nom_del_dispositiu> per a especificar un dispositiu.
    Els ID i noms dels dispositius es troben utilitzant «kdeconnect-cli -l» 
    Vegeu tota l'ajuda amb l'opció --help

en: Shared %1
ca@valencia: Compartit %1

en: Shared text: %1
ca@valencia: Text compartit %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
ca@valencia: Sol·licitud de bloqueig %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
ca@valencia: Sol·licitud de desbloqueig %1.

en: waiting for device...
ca@valencia: s'està esperant per un dispositiu...

en: Device not found
ca@valencia: No s'ha trobat cap dispositiu

en: Already paired
ca@valencia: Ja està aparellat

en: Pair requested
ca@valencia: S'ha demanat aparellar

en: Already not paired
ca@valencia: Ja no està aparellat

en: Unpaired
ca@valencia: Sense aparellar

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
ca@valencia: S'ha produït un error: cal especificar el destinatari de l'SMS informant --destination <número de telèfon>

en: Please specify a filename for the photo
ca@valencia: Especifiqueu un nom de fitxer per a la fotografia

en: Nothing to be done
ca@valencia: No es fa res
