kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

en: Browse device
ca@valencia: Navega per este dispositiu

en: Send clipboard
ca@valencia: Envia el porta-retalls

en: Ring device
ca@valencia: Toca al dispositiu

en: Get a photo
ca@valencia: Aconseguix una foto

en: Send a file/URL
ca@valencia: Envia un fitxer/URL

en: SMS Messages...
ca@valencia: Missatges SMS...

en: Run command
ca@valencia: Executa una ordre

en: Add commands
ca@valencia: Afig ordres

en: Launching
ca@valencia: S'està llançant

en: Launching daemon
ca@valencia: S'està llançant el dimoni

en: Waiting D-Bus
ca@valencia: S'està a l'espera de D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
ca@valencia: No s'ha pogut connectar amb D-Bus
    KDE Connect eixirà

en: Cannot find kdeconnectd
ca@valencia: No s'ha pogut trobar «kdeconnectd»

en: Loading modules
ca@valencia: S'estan carregant els mòduls

en: KDE Connect Indicator
ca@valencia: Indicador de KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
ca@valencia: Eina Indicador de KDE Connect

en: Configure...
ca@valencia: Configura...

en: Pairing requests
ca@valencia: Sol·licituds d'aparellament

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
ca@valencia: Aparella

en: Reject
ca@valencia: Rebutja

en: Quit
ca@valencia: Ix

en: %1 device connected | %1 devices connected
ca@valencia[0]: %1 dispositiu connectat
ca@valencia[1]: %1 dispositius connectats

en: No Battery
ca@valencia: Sense bateria

en: Battery: %1% (Charging)
ca@valencia: Bateria: %1% (està carregant)

en: Battery: %1%
ca@valencia: Bateria: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ca@valencia: Sense connectivitat cel·lular
