kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
ca@valencia: S'ha demanat aparellar des de %1
    Clau: %2...

en: Open
ca@valencia: Obri

en: Accept
ca@valencia: Accepta

en: Reject
ca@valencia: Rebutja

en: View key
ca@valencia: Visualitza la clau

en: KDE Connect Daemon
ca@valencia: Dimoni de KDE Connect

en: Replace an existing instance
ca@valencia: Substituïx una instància existent

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
ca@valencia: Inicia un dimoni D-Bus privat amb «kdeconnectd» (només amb finalitat de proves de macOS)
