kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
ca@valencia: Seleccioneu un dispositiu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
ca@valencia: Envia un URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
ca@valencia: Envia un fitxer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
ca@valencia: Obri en el dispositiu aparellat

en: KDE Connect URL handler
ca@valencia: Gestor d'URL de KDE Connect

en: URL to share
ca@valencia: URL que s'ha de compartir

en: Select a device
ca@valencia: Seleccioneu un dispositiu

en: id
ca@valencia: ID

en: Enter URL here
ca@valencia: Introduïu ací un URL

en: Enter file location here
ca@valencia: Introduïu ací la ubicació del fitxer

en: Device to call %1 with:
ca@valencia: Dispositiu amb què tocar %1:

en: Device to open %1 on:
ca@valencia: Dispositiu en què obrir %1:

en: Device to send a SMS with:
ca@valencia: Dispositiu amb què enviar un SMS:

en: Device to send %1 to:
ca@valencia: Dispositiu a què enviar %1:

en: Couldn't share %1
ca@valencia: No s'ha pogut compartir %1
