kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: %1% charging
ca@valencia: %1% de càrrega

en: No info
ca@valencia: Sense informació

en: Unknown
ca@valencia: Desconeguda

en: No signal
ca@valencia: Sense senyal

en: File Transfer
ca@valencia: Transferència de fitxers

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
ca@valencia: Deixeu anar un fitxer per a transferir-lo al telèfon.

en: Virtual Display
ca@valencia: Pantalla virtual

en: Please choose a file
ca@valencia: Seleccioneu un fitxer

en: Share file
ca@valencia: Compartix el fitxer

en: Send Clipboard
ca@valencia: Envia el porta-retalls

en: Save As
ca@valencia: Anomena i guarda

en: Take a photo
ca@valencia: Pren una foto

en: Ring my phone
ca@valencia: Fes sonar el meu telèfon

en: Browse this device
ca@valencia: Navega per este dispositiu

en: SMS Messages
ca@valencia: Missatges SMS

en: Remote Keyboard
ca@valencia: Teclat remot

en: Notifications:
ca@valencia: Notificacions:

en: Dismiss all notifications
ca@valencia: Descarta totes les notificacions

en: Reply
ca@valencia: Respon

en: Dismiss
ca@valencia: Descarta

en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
ca@valencia: Respon a %1…

en: Send
ca@valencia: Envia

en: Run command
ca@valencia: Executa una ordre

en: Add command
ca@valencia: Afig una ordre

en: No paired devices
ca@valencia: No hi ha cap dispositiu aparellat

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
ca@valencia[0]: El dispositiu aparellat no està disponible
ca@valencia[1]: No hi ha disponible cap dels dispositius aparellats

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
ca@valencia: Instal·leu KDE Connect al dispositiu Android per a integrar-lo amb Plasma!

en: Pair a Device...
ca@valencia: Aparella un dispositiu...

en: Install from Google Play
ca@valencia: Instal·la des de Google Play

en: Install from F-Droid
ca@valencia: Instal·la des del F-Droid

en: KDE Connect Settings...
ca@valencia: Configureu KDE Connect...
