kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (80 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
ca@valencia: %1: Bateria baixa

en: Battery at %1%
ca@valencia: Bateria al %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
ca@valencia: Connector de porta-retalls

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
ca@valencia: Sincronització automàtica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
ca@valencia: Compartix automàticament el porta-retalls d'este dispositiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
ca@valencia: Incloent contrasenyes (marcades pels gestors de contrasenyes)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
ca@valencia: Utilitats de descobriment

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
ca@valencia: So que s'ha de reproduir:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
ca@valencia: Seleccioneu el so que s'ha de reproduir

en: Remote lock successful
ca@valencia: Bloqueig remot amb èxit

en: Remote lock failed
ca@valencia: Ha fallat el bloqueig remot

[ctx: @action:button]
en: Reply
ca@valencia: Respon

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
ca@valencia: Respon a %1...

en: Reply
ca@valencia: Respon

en: Send
ca@valencia: Envia

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
ca@valencia: Diàleg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
ca@valencia: Connector Pausa de la música

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
ca@valencia: Condició

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
ca@valencia: Fa una pausa tan prompte com sone el telèfon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
ca@valencia: Fa una pausa només mentre es parla

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
ca@valencia: Accions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
ca@valencia: Fa una pausa dels reproductors multimèdia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
ca@valencia: Silencia el so del sistema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
ca@valencia: Reprén automàticament el multimèdia quan finalitze la tocada

en: Schedule a shutdown
ca@valencia: Planifica una parada

en: Shutdown now
ca@valencia: Para ara

en: Cancel last shutdown
ca@valencia: Cancel·la l'última parada

en: Schedule a reboot
ca@valencia: Planifica un reinici

en: Suspend
ca@valencia: Suspén

en: Lock Screen
ca@valencia: Bloqueja la pantalla

en: Say Hello
ca@valencia: Digues hola

en: Shutdown
ca@valencia: Para

en: Reboot
ca@valencia: Reinicia

en: Maximum Brightness
ca@valencia: Brillantor màxima

en: Unlock Screen
ca@valencia: Desbloqueja la pantalla

en: Close All Vaults
ca@valencia: Tanca totes les caixes fortes

en: Forcefully Close All Vaults
ca@valencia: Tanca fortament totes les caixes fortes

en: Sample commands
ca@valencia: Ordres de mostra

en: Export
ca@valencia: Exporta

en: Import
ca@valencia: Importa

en: Name
ca@valencia: Nom

en: Command
ca@valencia: Ordre

en: Export Commands
ca@valencia: Exporta ordres

en: Import Commands
ca@valencia: Importa ordres

en: Phone is connected
ca@valencia: El telèfon està connectat

en: Blacklisted
ca@valencia: Es troba en la llista negra

en: Name of a notifying application.
ca@valencia: Nom d'una aplicació amb notificacions.

en: Synchronize notifications of an application?
ca@valencia: Sincronitze les notificacions d'una aplicació?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
ca@valencia: Expressió regular que definix les notificacions que no s'han d'enviar.
    Este patró s'aplica al resum, i si s'ha seleccionat a dalt, al cos de les notificacions.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
ca@valencia: Sincronitze només les notificacions amb un valor de temps d'espera de 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
ca@valencia: Només les notificacions persistents

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
ca@valencia: Voleu afegir el cos de la notificació al resum en sincronitzar les notificacions?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
ca@valencia: Inclou el cos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
ca@valencia: Sincronitze les icones i notificacions d'una aplicació si és possible?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
ca@valencia: Sincronitza les icones

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Nivell mínim d'urgència de les notificacions</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
ca@valencia: Només sincronitza les notificacions amb el nivell d'urgència indicat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
ca@valencia: Nivell mínim d'urgència

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
ca@valencia: Aplicacions

en: Failed to start sshfs
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar «sshfs»

en: sshfs process crashed
ca@valencia: El procés «sshfs» ha fallat

en: Unknown error in sshfs
ca@valencia: S'ha produït un error desconegut a «sshfs»

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
ca@valencia: S'ha produït un error en accedir al sistema de fitxers. «sshfs» ha finalitzat amb un codi d'eixida %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
ca@valencia: El muntatge del sistema de fitxers ha fallat: el dispositiu no respon

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
ca@valencia: No s'ha pogut gestionar el protocol SFTP. Disculpes per les molèsties

en: All files
ca@valencia: Tots els fitxers

en: Camera pictures
ca@valencia: Imatges de la càmera

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
ca@valencia: &percnt;1 en el camí serà substituït pel nom específic del dispositiu.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
ca@valencia: Configureu el connector Compartició

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
ca@valencia: Recepció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
ca@valencia: Guarda els fitxers a:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
ca@valencia: El text rebut de %1 s'ha copiat a dins del porta-retalls

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
ca@valencia: Obri en l'editor de text

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
ca@valencia: Obri l'enllaç

en: Could not share file
ca@valencia: No s'ha pogut compartir el fitxer

en: %1 does not exist
ca@valencia: %1 no existix

en: unknown number
ca@valencia: número desconegut

en: Incoming call from %1
ca@valencia: Tocada entrant de %1

en: Missed call from %1
ca@valencia: Tocada perduda de %1

en: Mute Call
ca@valencia: Silencia la tocada
