kdeconnect-kde - en to ca@valencia translation catalogue (28 entries)

en: Error: KDE Connect is not running
ca@valencia: S'ha produït un error: KDE Connect no està executant-se

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
ca@valencia: Bucle tancat

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
ca@valencia: Xarxa

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Available plugins
ca@valencia: Connectors disponibles

en: Error trying to pair: %1
ca@valencia: S'ha produït un error en intentar aparellar: %1

en: (paired)
ca@valencia: (aparellat)

en: (not paired)
ca@valencia: (sense aparellar)

en: (incoming pair request)
ca@valencia: (sol·licitud entrant d'aparellament)

en: Key: %1
ca@valencia: Clau: %1

en: (pairing requested)
ca@valencia: (s'ha demanat aparellar)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
ca@valencia: Edita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
ca@valencia: Guarda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
ca@valencia: Actualitza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkProviders_label)
en: Backends:
ca@valencia: Dorsals:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
ca@valencia: Dispositiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
ca@valencia: (estat)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
ca@valencia: Cancel·la

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
ca@valencia: Accepta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
ca@valencia: Rebutja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
ca@valencia: Demana aparellar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
ca@valencia: Desaparella

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
ca@valencia: Envia un ping

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list. If you have an iPhone, make sure to install the <a href="https://apps.apple.com/us/app/kde-connect/id1580245991"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect iOS app</span></a> <br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>No hi ha cap dispositiu seleccionat.<br><br>Si teniu un dispositiu amb Android, assegureu-vos d'instal·lar l'<a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; ">app KDE Connect per a Android</span></a> (també disponible <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; ">des del F-Droid</span></a>) i hauria d'aparéixer en la llista. Si teniu un iPhone, assegureu-vos d'instal·lar l'aplicació d'<a href="https://apps.apple.com/vos/app/kde-connect/id1580245991"><span style=" text-decoration: underline;">iOS KDE Connect</span></a> <br><br>Si teniu problemes, visiteu el <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect/ca"><span style=" text-decoration: underline; ">wiki de la KDE Connect Community</span></a> per a obtindre ajuda.</p></body></html>

en: Remembered
ca@valencia: Recordats

en: Available
ca@valencia: Disponibles

en: Connected
ca@valencia: Connectat

en: No devices found
ca@valencia: No s'ha trobat cap dispositiu
