kdeconnect-kde - en to da translation catalogue (15 entries)

en: You: %1
da: Dig: %1

en: SMS Instant Messaging
da: Sms instant messaging

en: Select a device
da: Vælg en enhed

en: Send a message
da: Send en besked

en: message
da: besked

en: Copy Message
da: Kopiér besked

en: Copy Selection
da: Kopiér markering

en: No devices available
da: Ingen enheder tilgængelige

en: No new messages can be sent or received, but you can browse cached content
da: Ingen nye besked kan sendes eller modtages, men du kan gennemse det cachede indhold

en: Refresh
da: Genopfrisk

en: Choose recipient
da: Vælg modtager

en: Cancel
da: Annullér

en: New
da: Ny

en: Start new conversation
da: Start ny samtale

en: Compose message
da: Skriv besked
