plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to da translation catalogue (23 entries)

en: %1% charging
da: %1% lader op

en: No info
da: Ingen info

en: File Transfer
da: Filoverførsel

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
da: Slip en fil for at overføre den til din telefon.

en: Please choose a file
da: Vælg venligst en fil

en: Share file
da: Del fil

en: Ring my phone
da: Ring min telefon op

en: Browse this device
da: Gennemse denne enhed

en: SMS Messages
da: Sms-beskeder

en: Remote Keyboard
da: Eksternt tastatur

en: Notifications:
da: Bekendtgørelser:

en: Dismiss all notifications
da: Afvis alle notifikationer

en: Reply
da: Svar

en: Dismiss
da: Afvis

en: Run command
da: Kør kommando

en: Add command
da: Tilføj kommando

en: No paired devices
da: Ingen parrede enheder

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
da[0]: Den parrede enhed er ikke tilgængelig
da[1]: Ingen parrede enheder er tilgængelige

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
da: Installér KDE Connect på din Android-enhed for at integrere den med Plasma!

en: Pair a Device...
da: Par en enhed...

en: Install from Google Play
da: Installér fra Google Play

en: Install from F-Droid
da: Installér fra F-Droid

en: KDE Connect Settings...
da: Indstilling af KDE Connect...
