kdeconnect-kde - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: URL to share
el: URL για διαμοιρασμό

en: Unpair
el: Διαχωρισμός

en: Send Ping
el: Αποστολή ping

en: Plugin Settings
el: Ρυθμίσεις προσθέτου

en: Multimedia control
el: Συστατικό ελέγχου πολυμέσων

en: Remote input
el: Απομακρυσμένη είσοδος

en: Presentation Remote
el: Τηλεχειριριστήριο παρουσίασης

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Find Device
el: Εύρεση συσκευής

en: Run command
el: Εκτέλεση εντολής

en: Share File
el: Διαμοιρασμός αρχείου

en: Volume control
el: Έλεγχος έντασης

en: This device is not paired
el: Αυτή η συσκευή δεν είναι σε σύζευξη

en: Pair requested
el: Ζητήθυηκε σύζευξη

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Reject
el: Απόρριψη

en: This device is not reachable
el: Αυτή η συσκευή δεν είναι προσβάσιμη

en: Please choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο

en: No devices found
el: Δεν βρέθηκαν συσκευές

en: Remembered
el: Στη μνήμη

en: Available
el: Διαθέσιμη

en: Connected
el: Συνδεδεμένη

en: Find devices...
el: Εύρεση συσκευών...

en: Remote Control
el: Τηλεχειριστήριο

en: Multimedia Controls
el: Συστατικά ελέγχου πολυμέσων

en: No players available
el: Δεν βρέθηκαν προγράμματα αναπαραγωγής

en: Enable Full-Screen
el: Ενεργοποίηση πλήρους οθόνης

en: Edit commands
el: Επεξεργασία εντολών

en: You can edit commands on the connected device
el: Μπορείτε να επεξεργαστείτε εντολές στη συνδεδεμένη συσκευή

en: No commands defined
el: Δεν ορίστηκαν εντολές
