kdeconnect-kde - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Browse device
el: Περιήγηση συσκευής

en: Ring device
el: Ήχος συσκευής

en: Get a photo
el: Πάρτε μια φωτογραφία

en: Send a file/URL
el: Αποστολή αρχείου/URL

en: SMS Messages...
el: SMS μηνύματα...

en: Run command
el: Εκτέλεση εντολής

en: Add commands
el: Προσθήκη εντολών

en: Launching
el: Εκτέλεση

en: Launching daemon
el: Εκτέλεση δαίμονα

en: Waiting D-Bus
el: Αναμονή για D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
el: Αδυναμία σύνδεσης στο DBus
    Το KDE Connect θα τερματιστεί

en: Cannot find kdeconnectd
el: Αδυναμία εύρεσης του kdeconnectd

en: Loading modules
el: Φόρτωση αρθρωμάτων

en: KDE Connect Indicator
el: Ένδειξη του KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
el: Εργαλείο ένδειξης του KDE Connect

en: Configure...
el: Διαμόρφωση...

en: Pairing requests
el: Αιτήσεις σύζευξης

en: Reject
el: Απόρριψη

en: Quit
el: Έξοδος

en: %1 device connected | %1 devices connected
el[0]: %1 συσκευή συνδεδεμένη
el[1]: %1 συσκευές συνδεδεμένες

en: No Battery
el: Δεν υπάρχει μπαταρία

en: Battery: %1% (Charging)
el: Μπαταρία: %1% (Φορτίζει)

en: Battery: %1%
el: Μπαταρία: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
el: Δεν υπάρχει κυψελωτή δυνδεσιμότητα
