kdeconnect-kde - en to eo translation catalogue (41 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
eo: %1: Malalta Baterio

en: Battery at %1%
eo: Baterio ĉe %1%

en: Automatically share the clipboard from this device
eo: Aŭtomate kundividi la tondujon de ĉi tiu aparato

en: Including passwords (as marked by password managers)
eo: Inkluzive de pasvortoj (kiel markite de pasvortmanaĝeroj)

en: Sound to play:
eo: Sono por ludi:

en: Remote lock successful
eo: Fora riglado sukcesa

en: Remote lock failed
eo: Fora riglado malsukcesis

[ctx: @title Users select this to control the current media player when we can't detect a specific player name like VLC]
en: Current Player
eo: Nuna Ludanto

[ctx: @action:button]
en: Reply
eo: Respondi

en: Send
eo: Sendi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
eo: Dialogo

en: Pause as soon as phone rings
eo: Paŭzi tuj kiam telefono sonoras

en: Pause only while talking
eo: Paŭzi nur dum parolado

en: Pause media players
eo: Paŭzi plurmediajn ludilojn

en: Mute system sound
eo: Silentigi sisteman sonon

en: Phone is connected
eo: Telefono estas konektita

en: Persistent notifications only
eo: Nur konstantaj sciigoj

en: Include body
eo: Inkluzivi korpon

en: Name
eo: Nomo

en: Name of a notifying application.
eo: Nomo de sciiga aplikaĵo.

en: Synchronize notifications of an application?
eo: Ĉu sinkronigi sciigojn pri aplikaĵo?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
eo: Regula esprimo difinanta kiajn sciigojn ne devas esti senditaj.
    Tiu ŝablono estas aplikata al la resumo kaj, se elektita supre, al la korpo de sciigoj.

en: Failed to start sshfs
eo: Malsukcesis lanĉi sshfs

en: sshfs process crashed
eo: sshfs-procezo paneis

en: Unknown error in sshfs
eo: Nekonata eraro en sshfs

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
eo: Eraro dum aliro al dosiersistemo. sshfs finiĝis kun elirkodo %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
eo: Malsukcesis munti dosiersistemon: aparato ne respondas

en: KDE Connect
eo: KDE Konekti

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
eo: Ne povas trakti SFTP-protokolon. Pardonu pro la ĝeno

en: All files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Camera pictures
eo: Fotilaj bildoj

en: Save files in:
eo: Konservi dosierojn en:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
eo: Komuna teksto de %1 kopiita al tondujo

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
eo: Malfermi en Tekstredaktilo

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
eo: Malfermi Ligon

en: Could not share file
eo: Ne eblis kunhavigi dosieron

en: %1 does not exist
eo: %1 ne ekzistas

en: unknown number
eo: nekonata nombro

en: Incoming call from %1
eo: Envenanta voko de %1

en: Missed call from %1
eo: Maltrafita voko de %1

en: Mute Call
eo: Silentigi Vokon
