kdeconnect-kde - en to eo translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, devicePickerLabel)
en: Select device:
eo: Elekti aparaton:

en: KDE Connect URL handler
eo: URL-traktilo de KDE Connect

en: URL to share
eo: URL por dividi

en: Select a device
eo: Elekti aparaton

en: Device to call %1 with:
eo: Aparato per kiu voki %1:

en: Device to open %1 on:
eo: Aparato sur kiu malfermi %1:

en: Device to send a SMS with:
eo: Aparato per kiu sendi SMS:

en: Device to send %1 to:
eo: Aparato al kiu sendi %1:

en: Couldn't share %1
eo: Ne povis kundividi %1
