kdeconnect-kde - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: No such device: %0
eo: Ne ekzistas aparato: %0

en: %0 is not paired
eo: %0 ne estas parigita

en: %0 is not connected
eo: %0 ne estas konektita

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
eo: %0 ne havas kromprogramon por Fora Dosiersistemo

en: Could not contact background service.
eo: Ne povis kontakti fonan servon.

en: Failed to get mount point: %1
eo: Malsukcesis akiri muntopunkton: %1
