kdeconnect-kde - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Browse device
et: Sirvi seadet

en: Ring device
et: Helista seadmele

en: SMS Messages...
et: SMS-sõnumid ...

en: Run command
et: Käivita käsk

en: Add commands
et: Lisa käsud

en: Launching
et: Käivitamine

en: Launching daemon
et: Deemoni käivitamine

en: Waiting D-Bus
et: Oodatakse D-Busi järel

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
et: Ühendus D-Busiga nurjus
     KDE Connect lõpetab töö

en: Cannot find kdeconnectd
et: kdeconnectd'd ei leitud

en: Loading modules
et: Moodulite laadimine

en: KDE Connect Indicator
et: KDE Connecti indikaator

en: KDE Connect Indicator tool
et: KDE Connecti indikaator

en: (C) 2016 Aleix Pol Gonzalez
et: (C) 2016: Aleix Pol Gonzalez

en: Configure...
et: Seadista ...

en: Pairing requests
et: Paaristumissoovid

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Quit
et: Välju

en: %1 device connected | %1 devices connected
et[0]: Ühendatud on %1 seade
et[1]: Ühendatud on %1 seadet

en: No Battery
et: Aku puudub

en: Battery: %1% (Charging)
et: Aku: %1 (laeb)

en: Battery: %1%
et: Aku: %1%
