kdeconnect-kde - en to et translation catalogue (8 entries)

en: KDE Connect URL handler
et: KDE Connecti URL-ide käitleja

en: (C) 2017 Aleix Pol Gonzalez
et: (C) 2017: Aleix Pol Gonzalez

en: URL to share
et: Jagatav URL

en: Device to call %1 with:
et: Seade, millele %1 helistada:

en: Device to open %1 on:
et: Seade, millel %1 avada:

en: Device to send a SMS with:
et: Seade, millele SMS saata:

en: Device to send %1 to:
et: Seade, millele %1 saata:

en: Couldn't share %1
et: %1 jagamine nurjus
