kdeconnect-kde - en to et translation catalogue (19 entries)

[ctx: Used as a text placeholder when the most-recent message is an image]
en: Picture
et: Pilt

[ctx: Used as a text placeholder when the most-recent message is an arbitrary attachment, resulting in something like "pdf file"]
en: %1 file
et: %1-fail

en: You: %1
et: Sina: %1

en: KDE Connect SMS
et: KDE Connecti SMS

en: SMS Instant Messaging
et: SMS-kiirsuhtlus

en: Select a device
et: Seadme valimine

en: id
et: ID

en: Send a message
et: Sõnumi saatmine

en: message
et: sõnum

en: Open with default
et: Ava vaikerakendusega

en: No devices available
et: Ühtegi seadet pole saada

en: No new messages can be sent or received, but you can browse cached content
et: Uusi sõnumeid ei saa saata ega vastu võtta, kuid võid sirvida varasemat ajalugu

en: Refresh
et: Värskenda

en: Choose recipient
et: Saaja valimine

en: Cancel
et: Loobu

en: Start new conversation
et: Alusta uut vestlust

en: Audio clip
et: Heliklipp

en: Failed to send
et: Saatmine nurjus

en: Max message size limit exceeded.
et: Sõnumi mahupiirang ületati.
