kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: URL to share
eu: Partekatzeko URLa

en: Unpair
eu: Desparekatu

en: Send Ping
eu: Bidali Ping

en: Plugin Settings
eu: Pluginen ezarpenak

en: Multimedia control
eu: Multimedia agintea

en: Remote input
eu: Urrutiko sarrerakoa

en: Presentation Remote
eu: Aurkezpenetarako urruneko agintea

en: Lock
eu: Giltzatu

en: Unlock
eu: Giltzapetik askatu

en: Find Device
eu: Aurkitu nire gailua

en: Run command
eu: Exekutatu komandoa

en: Send Clipboard
eu: Bidali arbela

en: Share File
eu: Partekatu fitxategia

en: Volume control
eu: Bolumenaren agintea

en: This device is not paired
eu: Gailu hau ez dago parekatuta

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
eu: Parekatu

en: Pair requested
eu: Parekatzea eskatu da

en: Accept
eu: Onartu

en: Reject
eu: Errefuxatu

en: This device is not reachable
eu: Gailu hau ez da irisgarria

en: Please choose a file
eu: Mesedez aukeratu fitxategi bat

[ctx: Title of the page listing the devices]
en: Devices
eu: Gailuak

en: No devices found
eu: Ez da gailurik aurkitu

en: Remembered
eu: Oroitua

en: Available
eu: Erabilgarria

en: Connected
eu: Konektatua

en: Find devices...
eu: Aurkitu gailuak...

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Remote Control
eu: Urruneko agintea

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
eu: Sakatu %1 edo saguaren ezker eta eskuin botoiak aldi berean giltzapetik askatzeko

en: Multimedia Controls
eu: Multimedia aginteak

en: No players available
eu: Ez dago jotzaile erabilgarririk

en: Enable Full-Screen
eu: Gaitu pantaila-betea

en: Edit commands
eu: Editatu komandoak

en: You can edit commands on the connected device
eu: Komandoak editatu ditzakezu konektatutako gailuan

en: No commands defined
eu: Ez da komandorik definitu

[ctx: @title:window]
en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Device name
eu: Gailuaren izena

en: About KDE Connect
eu: KDE Connect-eri buruz
