kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
eu: Ezin izan du ataka erabilgarri bat aurkitu

en: Failed to send packet to %1
eu: %1(r)i paketea bidaltzea huts egin du

en: Sending to %1
eu: %1(r)i bidaltzen

en: File
eu: Fitxategia

en: Canceled by other peer
eu: Beste kideak utzita

en: %1: Already paired
eu: %1: dagoeneko parekatuta

en: %1: Device not reachable
eu: %1: Gailua ez dago eskuragarri

en: Device not reachable
eu: Gailua ez dago eskuragarri

en: Cancelled by user
eu: Erabiltzaileak bertan behera utzi du

en: Timed out
eu: Denbora-muga agortu da

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
eu[0]: Fitxategia jasotzen
eu[1]: Fitxategiak jasotzen

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
eu: Sorburua

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
eu: Jomuga

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
eu: Zure gailuaren ziurtagiriaren SHA256 hatz-marka hau da: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
eu: Urruneko gailuaren ziurtagiriaren SHA256 hatz-marka hau da: %1

en: Filename already present
eu: Fitxategi-izena badago aurretik

en: Received incomplete file: %1
eu: Osatu gabeko fitxategia jaso da: %1

en: Received incomplete file from: %1
eu: Osatu gabeko fitxategia jaso da hemendik: %1

en: KDE Connect failed to start
eu: KDE Connect-ek huts egin du abiatzean

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
eu: Ezin izan da RSA euskarria aurkitu zure QCA instalazioan. Zure banaketak QCA-ossl eta QCA-gnupg euskarrirako pakete bereiziak baditu, egiaztatu instalatuta dituzula eta saiatu berriro.

en: Could not store private key file: %1
eu: Ezin izan da gako pribatuaren fitxategia gorde: %1

en: Could not store certificate file: %1
eu: Ezin izan da ziurtagiriaren fitxategia gorde: %1
