kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: KDE Connect Settings
eu: KDE Connect ezarpenak

en: KDE Connect Settings module
eu: KDE Connect ezarpenen modulua

en: Key: %1
eu: Gakoa: %1

en: Available plugins
eu: Plugin eskuragarriak

en: Error trying to pair: %1
eu: Errorea parekatzen saiatzean: %1

en: (paired)
eu: (parekatuta)

en: (not paired)
eu: (ez parekatuta)

en: (incoming pair request)
eu: (parekatze-eskaria jaso da)

en: (pairing requested)
eu: (parekatzea eskatu da)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
eu: Editatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
eu: Gorde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
eu: Freskatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
eu: Gailua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
eu: (egoera)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
eu: Utzi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
eu: Onartu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
eu: Ukatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
eu: Eskatu parekatzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
eu: Desparekatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
eu: Bidali Ping

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list.<br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Ez da gailurik aukeratu.<br><br>Android gailu bat baduzu, instalatu <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (<a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">F-Droid</span></a> bidez ere eskuragarri) eta zerrendan agertu beharko litzateke.<br><br>Arazorik  baduzu, bisitatu <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wikia</span></a> laguntza lortzeko.</p></body></html>
