kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (81 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
eu: %1: Bateria baxu

en: Battery at %1%
eu: Bateria maila %%1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
eu: Arbeleko plugina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
eu: Sinkronizatze automatikoa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
eu: Automatikoki partekatu gailu honetako arbela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
eu: Pasahitzak barne (pasahitz kudeatzaileek zehaztu bezala)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
eu: Discovery baliagarritasunak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
eu: Jo beharreko soinua:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
eu: Aukeratu jo beharreko soinua

en: Remote lock successful
eu: Urruneko giltzatze arrakastatsua

en: Remote lock failed
eu: Urruneko giltzatzeak huts egin du

[ctx: @action:button]
en: Reply
eu: Erantzun

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
eu: Erantzun %1(e)ri...

en: Reply
eu: Erantzun

en: Send
eu: Bidali

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
eu: Elkarrizketa-koadroa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
eu: Eten musikaren plugina

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
eu: Baldintza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
eu: Eten telefono deiak jo bezain laster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
eu: Eten soilik hitz egin bitartean

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
eu: Ekintzak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
eu: Eten euskarri jotzaileak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
eu: Isilarazi sistemako soinua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
eu: Berrekin multimedia automatikoki deia amaitzen denean

en: Schedule a shutdown
eu: Itzaltze bat programatu

en: Shutdown now
eu: Itzali orain

en: Cancel last shutdown
eu: Bertan behera utzi azken itzaltzea

en: Schedule a reboot
eu: Berrabiatze bat programatu

en: Suspend
eu: Eseki

en: Lock Screen
eu: Giltzatu pantaila

en: Say Hello
eu: Esan Kaixo

en: Shutdown
eu: Itzali

en: Reboot
eu: Berrabiarazi

en: Maximum Brightness
eu: Distira maximoa

en: Unlock Screen
eu: Giltzatik askatu pantaila

en: Close All Vaults
eu: Itxi kutxa-gotor guztiak

en: Forcefully Close All Vaults
eu: Behartu kutxa-gotor guztiak ixtera

en: Sample commands
eu: Komandoen adibideak

en: Export
eu: Esportatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Name
eu: Izena

en: Command
eu: Komandoa

en: Export Commands
eu: Esportatu aginduak

en: Import Commands
eu: Inportatu aginduak

en: Phone is connected
eu: Telefonoa konektatuta dago

en: Blacklisted
eu: Zerrenda beltzean

en: Name of a notifying application.
eu: Jakinarazteko aplikazio baten izena.

en: Synchronize notifications of an application?
eu: Sinkronizatu aplikazio baten jakinarazpenak?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
eu: Zein jakinarazpen ez bidali definitzen duen adierazpen erregularra.
    Eredu hau laburpenari ezartzen zaio, goian hautatuz gero, jakinarazpenen gorputzari.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
eu: Orokorra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
eu: Sinkronizatu soilik denbora-muga 0 duten jakinarazpenak?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
eu: Jakinarazpen iraunkorrak soilik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
eu: Erantsi jakinarazpenaren gorputza laburpenera jakinarazpenak sinkronizatzean?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
eu: Barneratu gorputza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
eu: Sinkronizatu jakinarazpen aplikazioen ikonoak ahal izanez gero?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
eu: Sinkronizatu ikonoak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Jakinarazpenen gutxieneko larritasun maila</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
eu: Sinkronizatu soilik adierazitako larritasun maila duten jakinarazpenak.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
eu: Gutxieneko larritasun maila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Failed to start sshfs
eu: Huts egin du «sshfs» abiatzea

en: sshfs process crashed
eu: sshfs prozesua kraskatu da

en: Unknown error in sshfs
eu: Errore ezezaguna «sshfs»en

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
eu: Errorea fitxategi-sistema atzitzean. «sshfs» %0 ixte kodearekin amaitu da

en: Failed to mount filesystem: device not responding
eu: Huts egin du fitxategi-sistema muntatzea: gailuak ez du erantzuten

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
eu: Ezin da SFTP protokoloa kudeatu. Barkatu eragozpenak

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: Camera pictures
eu: Kamerako irudiak

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
eu: bide-izeneko &percnt;1 gailu-izen jakin batekin ordeztuko da.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
eu: Partekatu pluginaren ezarpenak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
eu: Jasotzen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
eu: Gorde fitxategiak hemen:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
eu: %1(e)tik partekatutako testua arbelera kopiatu du

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
eu: Ireki testu-editorean

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
eu: Ireki esteka

en: Could not share file
eu: Ezin izan da fitxategia partekatu

en: %1 does not exist
eu: %1 ez da existitzen

en: unknown number
eu: kopuru ezezaguna

en: Incoming call from %1
eu: Sarrerako deia, %1

en: Missed call from %1
eu: Galdutako deia, %1

en: Mute Call
eu: Isilarazi deia
