kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
eu: Hautatu gailua:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
eu: Bidali URLa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
eu: Bidali fitxategia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
eu: Ireki parekoaren gailuan

en: KDE Connect URL handler
eu: KDE Connect-en URL-kudeatzailea

en: URL to share
eu: Partekatzeko URLa

en: Select a device
eu: Hautatu gailu bat

en: id
eu: IDa

en: Enter URL here
eu: Sartu URLa hemen

en: Enter file location here
eu: Sartu fitxategiaren kokalekua hemen

en: Device to call %1 with:
eu: %1(r)i deitzeko gailua:

en: Device to open %1 on:
eu: %1 irekitzeko gailua:

en: Device to send a SMS with:
eu: SMS bat bidaltzeko gailua:

en: Device to send %1 to:
eu: %1 bidaltzeko gailua:

en: Couldn't share %1
eu: Ezin izan da %1 partekatu
