kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: %1% charging
eu: %%1 kargatzen

en: %1%
eu: %%1

en: No info
eu: Informaziorik ez

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: No signal
eu: Seinalerik ez

en: File Transfer
eu: Fitxategi transferentzia

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
eu: Jaregin fitxategi bat zure telefonora transferitzeko.

en: Virtual Display
eu: Alegiazko pantaila

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1%
eu: %%1

en: Please choose a file
eu: Mesedez aukeratu fitxategi bat

en: Share file
eu: Partekatu fitxategia

en: Send Clipboard
eu: Bidali arbela

en: Save As
eu: Gorde honela

en: Take a photo
eu: Atera argazki bat

en: Ring my phone
eu: Jo nire telefonoaren dei-doinua

en: Browse this device
eu: Arakatu gailu hau

en: SMS Messages
eu: SMS mezuak

en: Remote Keyboard
eu: Urruneko teklatua

en: Notifications:
eu: Jakinarazpenak:

en: Dismiss all notifications
eu: Baztertu jakinarazpen guztiak

en: Reply
eu: Erantzun

en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Cancel
eu: Utzi

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
eu: Erantzun %1(e)ri...

en: Send
eu: Bidali

en: Run command
eu: Exekutatu komandoa

en: Add command
eu: Gehitu komandoa

en: No paired devices
eu: Ez dago parekatutako gailurik

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
eu[0]: Parekatutako gailua ez dago eskuragarri
eu[1]: Parekatutako gailua guztiak ez daude eskuragarri

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
eu: Instalatu KDE Connect zure Android gailuan Plasmarekin integratzeko!

en: Pair a Device...
eu: Parekatu gailu bat...

en: Install from Google Play
eu: Instalatu Google Playtik

en: Install from F-Droid
eu: Instalatu F-Droidetik

en: KDE Connect Settings...
eu: KDE Connect-en ezarpenak...
