kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
eu: Parekatzeko eskaria %1(e)tik
    Gakoa: %2...

en: Open
eu: Ireki

en: Accept
eu: Onartu

en: Reject
eu: Errefuxatu

en: View key
eu: Ikusi gakoa

en: KDE Connect Daemon
eu: KDE Connect daimona

en: Replace an existing instance
eu: Ordeztu existitzen den instantzia bat

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
eu: Abiarazi D-Bus daimon pribatu bat «kdeconnectd»rekin (macOS probatarako bakarrik)
