kdeconnect-kde - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Listing devices…
eu: Gailuak zerrendatzen...

en: Accessing device…
eu: Gailua atzitzen...

en: No such device: %0
eu: Ed dago horrelako gailurik: %0

en: %0 is not paired
eu: %0 ez dago parekatuta

en: %0 is not connected
eu: %0 ez dago konektatuta

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
eu: %0 ez du urruneko fitxategi-sistema pluginik

en: Could not contact background service.
eu: Ezin izan da atzeko planoko zerbitzuarekin kontaktatu

en: Failed to get mount point: %1
eu: Muntatze-puntua lortzea huts egin du: %1
