kdeconnect-kde - en to fa translation catalogue (52 entries)

en: KDE Connect CLI tool
fa: ابزار خط فرمان کی‌دی‌ای کانکت

en: List all devices
fa: فهرست همه دستگاه‌ها

en: List available (paired and reachable) devices
fa: فهرست دستگاه‌های در دسترس (جفت‌شده و قابل دسترسی)

en: List all backends and status
fa: فهرست همه هسته‌ها و وضعیت آن‌ها

en: Enable the specified backend
fa: به‌کارگیری هسته مشخص‌شده

en: backend
fa: هسته

en: Disable the specified backend
fa: از کار انداختن هسته مشخص‌شده

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id, to ease scripting
fa: چاپ تنها شناسه دستگاه‌ها با --list-devices یا --list-available برای ساده‌سازی اسکریپت‌نویسی

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices name, to ease scripting
fa: چاپ تنها نام دستگاه‌ها با --list-devices یا --list-available برای ساده‌سازی اسکریپت‌نویسی

en: Make --list-devices or --list-available print only the devices id and name, to ease scripting
fa: چاپ تنها شناسه و نام دستگاه‌ها با --list-devices یا --list-available برای ساده‌سازی اسکریپت‌نویسی

en: Search for devices in the network and re-establish connections
fa: جستجو دستگاه‌های در شبکه و بازسازی اتصال آنها

en: Request pairing to a said device
fa: درخواست جفت‌سازی با دستگاه مشخص‌شده

en: Find the said device by ringing it.
fa: یافتن دستگاه مشخص‌شده با زنگ زدن به آن

en: Stop pairing to a said device
fa: توقف جفت‌سازی با دستگاه مشخص‌شده

en: Sends a ping to said device
fa: صدا زدن دستگاه مشخص‌شده

en: Same as ping but you can set the message to display
fa: مشابه صدا زدن اما با امکان تنظیم پیام برای نمایش

en: message
fa: پیام

en: Sends the current clipboard to said device
fa: فرستادن بریده‌دان کنونی به دستگاه مشخص‌شده

en: Share a file/URL to a said device
fa: هم‌رسانی پرونده/نشانی اینترنتی به دستگاه مشخص‌شده

en: Share text to a said device
fa: هم‌رسانی متن به دستگاه مشخص‌شده

en: Display the notifications on a said device
fa: نمایش آگاه‌سازها در دستگاه مشخص‌شده

en: Lock the specified device
fa: قفل کردن دستگاه مشخص‌شده

en: Unlock the specified device
fa: باز کردن دستگاه مشخص‌شده

en: Sends an SMS. Requires destination
fa: فرستادن پیامک. نیاز به مقصد دارد

en: Phone number to send the message
fa: شماره تلفن برای فرستادن پیام

en: phone number
fa: شماره تلفن

en: Device ID
fa: شناسه دستگاه

en: Device Name
fa: نام دستگاه

en: Get encryption info about said device
fa: دریافت اطلاعات رمزنگاری درباره دستگاه مشخص‌شده

en: Lists remote commands and their ids
fa: فهرست دستورهای دوردست و شناسه‌های آن‌ها

en: Executes a remote command by id
fa: اجرای دستور دوردست با شناسه

en: Sends keys to a said device
fa: فرستادن کلیدها به دستگاه مشخص‌شده

en: Display this device's id and exit
fa: نمایش شناسه این دستگاه و خروج

en: (paired and reachable)
fa: (جفت‌شده و قابل دسترسی)

en: (reachable)
fa: (قابل دسترسی)

en: (paired)
fa: (جفت‌شده)

en: 1 device found | %1 devices found
fa[0]: یک دستگاه یافت شد
fa[1]: %1 دستگاه یافت شد

en: No devices found
fa: هیچ دستگاهی یافت نشد

en: (unpaired)
fa: (جفت‌نشده)

en: No device specified: Use -d <Device ID> or -n <Device Name> to specify a device. 
    Device ID's and names may be found using "kdeconnect-cli -l" 
    View complete help with --help option
fa: دستگاهی مشخص نشده است: از -d <شناسه دستگاه> یا -n <نام دستگاه> برای مشخص کردن دستگاه استفاده کنید. 
    شناسه‌ها و نام‌های دستگاه‌ها را می‌توان با "kdeconnect-cli -l" یافت. 
    برای راهنما کامل از گزینه --help استفاده کنید

en: Shared %1
fa: %1 هم‌رسانی شد

en: Shared text: %1
fa: متن هم‌رسانی‌شده: %1

[ctx: device has requested to lock peer device]
en: Requested to lock %1.
fa: درخواست قفل کردن %1.

[ctx: device has requested to unlock peer device]
en: Requested to unlock %1.
fa: درخواست باز کردن %1.

en: waiting for device…
fa: در انتظار دستگاه…

en: Device not found
fa: دستگاه یافت نشد

en: Already paired
fa: از پیش جفت‌شده

en: Pair requested
fa: جفت‌سازی درخواست شد

en: Already not paired
fa: از پیش جفت‌نشده

en: Unpaired
fa: جفت‌نشده

en: error: should specify the SMS's recipient by passing --destination <phone number>
fa: خطا: باید گیرنده پیامک را با --destination <شماره تلفن> مشخص کنید

en: Nothing to be done
fa: کاری برای انجام دادن نیست
