kdeconnect-kde - en to ga translation catalogue (24 entries)

en: Couldn't find an available port
ga: Níorbh fhéidir port atá ar fáil a aimsiú

en: Failed to send packet to %1
ga: Theip ar an bpacáiste a sheoladh chuig %1

en: Sending to %1
ga: Ag seoladh chuig %1

en: File
ga: Comhad

en: Device clocks are out of sync
ga: Tá cloig na ngléasanna as sioncrónú

en: Canceled by other peer
ga: Cealaithe ag piaraí eile

en: %1: Already paired
ga: %1: Péireáilte cheana féin

en: %1: Device not reachable
ga: %1: Ní féidir an gléas a bhaint amach

en: Device not reachable
ga: Ní féidir an gléas a bhaint amach

en: Cancelled by user
ga: Cealaithe ag an úsáideoir

en: Timed out
ga: Am caite

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
ga[0]: Ag fáil comhad
ga[1]: Ag fáil comhaid
ga[2]: Ag fáil comhaid
ga[3]: Ag fáil comhaid
ga[4]: Ag fáil comhaid

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
ga: Foinse

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
ga: Ceann Scríbe

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
ga: Is é méarloirg SHA256 theastas do ghléis: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
ga: Is é méarloirg SHA256 teastas gléis iargúlta: %1

en: Protocol version: %1
ga: Leagan prótacail: %1

en: Filename already present
ga: Ainm comhaid ann cheana féin

en: Received incomplete file from: %1
ga: Fuarthas comhad neamhiomlán ó: %1

en: KDE Connect failed to start
ga: Theip ar thosú KDE Connect

en: Could not generate the private key.
ga: Níorbh fhéidir an eochair phríobháideach a ghiniúint.

en: Could not store private key file: %1
ga: Níorbh fhéidir comhad eochrach príobháideach a stóráil: %1

en: Could not generate the device certificate.
ga: Níorbh fhéidir an deimhniú gléis a ghiniúint.

en: Could not store certificate file: %1
ga: Níorbh fhéidir comhad teastais a stóráil: %1
