kdeconnect-kde - en to ga translation catalogue (22 entries)

en: Browse device
ga: Brabhsáil gléas

en: Send clipboard
ga: Seol an ghearrthaisce

[ctx: @action:inmenu play bell sound]
en: Ring device
ga: Gléas fáinne

en: Send files
ga: Seol comhaid

en: SMS Messages…
ga: Teachtaireachtaí SMS…

en: Run command
ga: Rith an t-ordú

en: Add commands
ga: Cuir orduithe leis

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
ga: Ní féidir ceangal le DBus
    Scoirfidh KDE Connect

en: Cannot find kdeconnectd
ga: Ní féidir kdeconnectd a aimsiú

en: KDE Connect Indicator
ga: Táscaire KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
ga: Uirlis Táscaire KDE Connect

en: © 2016–2025 KDE Connect Team
ga: © 2016–2025 Foireann KDE Connect

en: Open app
ga: Oscail an aip

en: Pairing requests
ga: Iarratais phéireála

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
ga: Péire

en: Reject
ga: Diúltaigh

en: Quit
ga: Scoir

en: %1 device connected | %1 devices connected
ga[0]: %1 gléas ceangailte
ga[1]: %1 gléasanna ceangailte
ga[2]: %1 gléasanna ceangailte
ga[3]: %1 gléasanna ceangailte
ga[4]: %1 gléasanna ceangailte

en: No Battery
ga: Gan Ceallraí

en: Battery: %1% (Charging)
ga: Ceallraí: %1% (Ag muirearú)

en: Battery: %1%
ga: Ceallraí: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ga: Gan Nascacht Cheallach
