kdeconnect-kde - en to ga translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, devicePickerLabel)
en: Select device:
ga: Roghnaigh gléas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlPickerLabel)
en: Enter a file location or URL:
ga: Cuir isteach suíomh comhaid nó URL:

en: KDE Connect URL handler
ga: Láimhseálaí URL KDE Connect

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
ga: © 2015–2025 Foireann KDE Connect

en: URL to share
ga: URL le roinnt

en: Select a device
ga: Roghnaigh gléas

en: id
ga: aitheantas

en: Automatically open the file on the remote device, when supported
ga: Oscail an comhad go huathoibríoch ar an ngléas cianda, nuair a thacaítear leis

[ctx: Placeholder for input field that should contain a file/URL to share]
en: Local file or web URL
ga: Comhad áitiúil nó URL gréasáin

en: Device to call %1 with:
ga: Gléas le glaoch ar %1 leis:

en: Device to open %1 on:
ga: Gléas le %1 a oscailt air:

en: Device to send a SMS with:
ga: Gléas le SMS a sheoladh leis:

en: Device to send %1 to:
ga: Gléas le %1 a sheoladh chuici:

en: Couldn't share %1
ga: Níorbh fhéidir %1 a roinnt
