kdeconnect-kde - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2
ga: Iarratas péireála ó %1
    Eochair: %2

en: Open
ga: Oscail

en: Accept
ga: Glac leis

en: Reject
ga: Diúltaigh

en: KDE Connect Daemon
ga: Daemon Ceangail KDE

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
ga: © 2015–2025 Foireann KDE Connect

en: Replace an existing instance
ga: Cuir cás atá ann cheana ina áit
