kdeconnect-kde - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Browse device
gl: Examinar o dispositivo

en: Send clipboard
gl: Enviar o portapapeis

en: Ring device
gl: Facer soar o dispositivo

en: Get a photo
gl: Obter unha foto

en: Send a file/URL
gl: Enviar un ficheiro ou URL

en: SMS Messages...
gl: Mensaxes SMS…

en: Run command
gl: Executar unha orde

en: Add commands
gl: Engadir ordes

en: Launching
gl: Iniciando

en: Launching daemon
gl: Iniciando o servizo

en: Waiting D-Bus
gl: Agardando por D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
gl: Non é posíbel conectar a DBus
    KDE Connect sairá

en: Cannot find kdeconnectd
gl: Non é posíbel atopar kdeconnectd

en: Loading modules
gl: Cargando os módulos

en: KDE Connect Indicator
gl: Indicador de KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
gl: Ferramenta de indicador de KDE Connect

en: (C) 2016 Aleix Pol Gonzalez
gl: © 2016 Aleix Pol Gonzalez

en: Configure...
gl: Configurar…

en: Pairing requests
gl: Solicitudes de emparellamento

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
gl: Emparellar

en: Reject
gl: Rexeitar

en: Quit
gl: Saír

en: %1 device connected | %1 devices connected
gl[0]: %1 dispositivo conectado
gl[1]: %1 dispositivos conectados

en: No Battery
gl: Non hai batería

en: Battery: %1% (Charging)
gl: Batería: %1% (cargando)

en: Battery: %1%
gl: Batería: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
gl: Non hai rede móbil
