kdeconnect-kde - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
gl: © 2015-2025 Equipo de KDE Connect

en: Aleix Pol Gonzalez
gl: Aleix Pol i Gonzàlez

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
gl: Identificador do dispositivo no que abrir a aplicación.

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
gl: Módulo de configuración para amosar. Require definir --device.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
gl: Substituír unha instancia existente.

en: URL to share
gl: URL para compartir

en: Unpair
gl: Desemparellarse

en: Send Ping
gl: Enviar unha sonda

en: Plugin Settings
gl: Configuración do complemento

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
gl: Accións

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
gl: Controis

en: Multimedia control
gl: Control multimedia

en: Remote input
gl: Entrada remota

en: Run command
gl: Executar unha orde

en: Presentation Remote
gl: Mando de presentación

en: Volume control
gl: Control do volume

en: Lock
gl: Bloquear

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Find Device
gl: Atopar o dispositivo

en: Send Clipboard
gl: Enviar o portapapeis

en: Share File
gl: Compartir un ficheiro

en: Browse this device
gl: Explorar este dispositivo

en: This device is not paired.
gl: Este dispositivo non está emparellado.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
gl: Emparellar

en: Pair requested
    Key:
gl: Solicitouse un emparellamento.
    Chave:

en: Accept
gl: Aceptar

en: Reject
gl: Rexeitar

en: This device is not reachable
gl: O dispositivo está fóra de alcance

en: Please choose a file
gl: Escolla un ficheiro

en: Devices
gl: Dispositivos

[ctx: @action:button]
en: Refresh
gl: Actualizar

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
gl: Actualizar a información dos dispositivos

en: Remembered
gl: Lembrados

en: Available
gl: Dispoñíbel

en: Connected
gl: Conectados

en: No devices found
gl: Non se atopou ningún dispositivo.

en: Settings
gl: Configuración

en: Remote Control
gl: Mando a distancia

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
gl: Prema %1 ou os botóns esquerdo e dereito do rato ao mesmo tempo para desbloquear

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
gl: Clic esquerdo

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
gl: Clic central

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
gl: Clic dereito

en: Multimedia Controls
gl: Controis multimedia

en: No players available
gl: Non hai reprodutores dispoñíbeis

en: %1 - %2
gl: %1 — %2

en: Configure plugin
gl: Configurar o complemento

en: Enable Full-Screen
gl: Activar a pantalla completa

en: Edit commands
gl: Editar as ordes

en: You can edit commands on the connected device
gl: Pode editar ordes no dispositivo conectado

en: No commands defined
gl: Non hai ningunha orde definida

[ctx: @title:window]
en: Settings
gl: Configuración

en: Device name
gl: Nome do dispositivo

[ctx: @title:group]
en: Backends
gl: Motores

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
gl: Bucle de retorno

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
gl: Rede

en: About KDE Connect
gl: Sobre KDE Connect

en: About KDE
gl: Sobre KDE

[ctx: @title]
en: No Device Selected
gl: Non se seleccionou ningún dispositivo

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
gl: Asegúrese de instalar KDE Connect nos seus outros dispositivos.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
gl: Aplicación de Android de KDE Connect

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
gl: Aplicación de iOS de KDE Connect

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
gl: Se ten problemas, consulte a axuda do <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">wiki da comunidade de KDE Connect</span></a>.
