kdeconnect-core - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Couldn't find an available port
he: לא נמצאה יציאה פנויה

en: Canceled by other peer
he: בוטל על ידי ההתקן האחר

en: %1: Already paired
he: %1 כבר מתואם

en: Device not reachable
he: ההתקן לא זמין

en: Timed out
he: נגמר הזמן

en: Filename already present
he: קיים קובץ בעל שם זהה

en: Received incomplete file: %1
he: התקבל קובץ לא במלואו: %1

en: KDE Connect failed to start
he: הפעלת KDE Connect נכשלה

en: Could not store private key file: %1
he: לא ניתן לאחסן את קובץ המפתח הפרטי: %1

en: Could not store certificate file: %1
he: לא ניתן לאחסן את קובץ התעודה: %1
