plasma_applet_org.kde.kdeconnect - en to he translation catalogue (5 entries)

en: No info
he: אין מידע

en: Ring my phone
he: השמע צלצול בפלאפון

en: Browse this device
he: דפדפף בהתקן

en: Remote Keyboard
he: מקלדת מרוחקת

en: KDE Connect Settings...
he: הגדרות KDE Connect...
