kdeconnect-kde - en to he translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
he: בחירת מכשיר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
he: שליחת כתובת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
he: שליחת קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
he: פתיחה במכשיר העמית

en: KDE Connect URL handler
he: מטפל בכתובות אתרים של KDE Connect

en: (C) 2017 Aleix Pol Gonzalez
he: (C) 2017 אלש פול גונזלז

en: URL to share
he: כתובת לשיתוף

en: Select a device
he: נא לבחור מכשיר

en: id
he: מזהה

en: Enter URL here
he: נא למלא כאן כתובת

en: Enter file location here
he: נא למלא מקום קובץ כאן

en: Device to call %1 with:
he: מכשיר איתו לקרוא אל %1:

en: Device to open %1 on:
he: מכשיר איתו לפתוח את %1:

en: Device to send a SMS with:
he: מכשיר לשלוח איתו מסרון:

en: Device to send %1 to:
he: מכשיר איתו לשלוח %1:

en: Couldn't share %1
he: לא ניתן לשתף את %1
