kdeconnect-core - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Couldn't find an available port
he: לא ניתן למצוא פתחה זמינה

en: Failed to send packet to %1
he: שליחת חבילה אל %1 נכשלה

en: Sending to %1
he: מתבצעת שליחה אל %1

en: File
he: קובץ

en: Device clocks are out of sync
he: שעוני המכשירים לא תואמים

en: Canceled by other peer
he: בוטל על ידי המכשיר השני

en: %1: Already paired
he: %1: כבר מצומד

en: %1: Device not reachable
he: %1: המכשיר לא נגיש

en: Device not reachable
he: המכשיר לא זמין

en: Cancelled by user
he: בוטל על ידי המשתמש

en: Timed out
he: נגמר הזמן

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
he[0]: קובץ מתקבל
he[1]: קבצים מתקבלים
he[2]: קבצים מתקבלים
he[3]: קבצים מתקבלים

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
he: מקור

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
he: יעד

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
he: טביעת האצבע ב־SHA256 של אישור המכשיר שלך היא: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
he: טביעת האצבע ב־SHA256 של אישור המכשיר המרוחק היא: %1

en: Protocol version: %1
he: גרסת פרוטוקול: %1

en: Filename already present
he: שם הקובץ כבר קיים

en: Received incomplete file from: %1
he: התקבל קובץ חלקי מהמכשיר: %1

en: KDE Connect failed to start
he: הפעלת KDE Connect נכשלה

en: Could not generate the private key.
he: לא ניתן לייצר את המפתח הפרטי.

en: Could not store private key file: %1
he: לא ניתן לאחסן את קובץ המפתח הפרטי: %1

en: Could not generate the device certificate.
he: לא ניתן לייצר את אישור המכשיר.

en: Could not store certificate file: %1
he: לא ניתן לאחסן את קובץ האישור: %1
