kdeconnect-kde - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Browse device
he: עיון במכשיר

en: Send clipboard
he: שליחת לוח גזירים

[ctx: @action:inmenu play bell sound]
en: Ring device
he: צלצול במכשיר

en: Send files
he: שליחת קבצים

en: SMS Messages…
he: מסרונים…

en: Run command
he: הרצת פקודה

en: Add commands
he: הוספת פקודות

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
he: לא ניתן להתחבר ל־D-Bus
    KDE Connect ייסגר

en: Cannot find kdeconnectd
he: לא ניתן למצוא את kdeconnectd

en: KDE Connect Indicator
he: מחוון KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
he: כלי מחוון KDE Connect

en: © 2016–2025 KDE Connect Team
he: © 2016‏-2025, צוות KDE Connect

en: Aleix Pol Gonzalez
he: אלש פול גונזלז

en: Albert Vaca Cintora
he: אלברט ואקה סינטורה

en: Open app
he: פתיחת יישומון

en: Pairing requests
he: בקשות צימוד

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
he: צימוד

en: Reject
he: דחייה

en: Quit
he: יציאה

en: %1 device connected | %1 devices connected
he[0]: מכשיר מחובר
he[1]: שני מכשירים מחוברים
he[2]: %1 מכשירים מחוברים
he[3]: %1 מכשירים מחוברים

en: No Battery
he: אין סוללה

en: Battery: %1% (Charging)
he: סוללה: %1% (בטעינה)

en: Battery: %1%
he: סוללה: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
he: אין קישוריות סלולרית
