kdeconnect-kded - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2
he: בקשת צימוד מאת %1
    מפתח: %2

en: Open
he: פתיחה

en: Accept
he: אישור

en: Reject
he: דחייה

en: KDE Connect Daemon
he: סוכן KDE Connect

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
he: © 2015‏-2025, צוות KDE Connect

en: Replace an existing instance
he: החלפת מופע קיים
