kdeconnect-kde - en to hu translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
hu: Eszköz kiválasztása:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
hu: URL küldése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
hu: Fájl küldése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
hu: Megnyitás partnereszközön

en: KDE Connect URL handler
hu: KDE Connect URL kezelő

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
hu: © A KDE Connect fejlesztői, 2015-2025.

en: URL to share
hu: Megosztandó URL

en: Select a device
hu: Válasszon ki egy eszközt

en: id
hu: azonosító

en: Enter URL here
hu: Adja meg az URL-t itt

en: Enter file location here
hu: Adja meg a fájl helyét itt

en: Device to call %1 with:
hu: %1 hívása ezzel az eszközzel:

en: Device to open %1 on:
hu: %1 megnyitása ezen az eszközön:

en: Device to send a SMS with:
hu: SMS küldése ezzel az eszközzel:

en: Device to send %1 to:
hu: %1 küldése ezzel az eszközzel:

en: Couldn't share %1
hu: %1 megosztása sikertelen
