kdeconnect-kde - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
hu: © A KDE Connect fejlesztői, 2015-2025.

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
hu: Az alkalmazás megnyitásához használt eszköz azonosítója

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
hu: Megjelenítendő konfigurációs modul, a --device beállítása szükséges.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
hu: Meglévő példány cseréje

en: URL to share
hu: Megosztandó URL

en: Unpair
hu: Leválasztás

en: Send Ping
hu: Ping küldése

en: Plugin Settings
hu: Bővítménybeállítások

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
hu: Műveletek

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
hu: Vezérlők

en: Multimedia control
hu: Multimédiavezérlés

en: Remote input
hu: Távoli bevitel

en: Run command
hu: Parancs végrehajtása

en: Presentation Remote
hu: Prezentáció-távirányító

en: Volume control
hu: Hangerőszabályzó

en: Lock
hu: Zárolás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Find Device
hu: Eszköz keresése

en: Send Clipboard
hu: Vágólap küldése

en: Share File
hu: Fájl megosztása

en: Browse this device
hu: Eszköz böngészése

en: This device is not paired.
hu: Az eszköz nincs párosítva.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
hu: Párosítás

en: Pair requested
    Key:
hu: Párosítás kérve
    Kulcs:

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Reject
hu: Elutasítás

en: This device is not reachable
hu: Az eszköz nem érhető el

en: Please choose a file
hu: Válasszon egy fájlt

en: Devices
hu: Eszközök

[ctx: @action:button]
en: Refresh
hu: Frissítés

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
hu: Eszközök frissítése

en: Remembered
hu: Megjegyzett

en: Available
hu: Elérhető

en: Connected
hu: Csatlakoztatva

en: No devices found
hu: Nem találhatók eszközök

en: Settings
hu: Beállítások

en: Remote Control
hu: Távoli hozzáférés

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
hu: Feloldáshoz nyomja meg egyszerre az egér bal és jobb gombját vagy ezt: %1

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
hu: Bal gombos kattintás

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
hu: Középső gombos kattintás

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
hu: Jobb gombos kattintás

en: Multimedia Controls
hu: Multimédiavezérlők

en: No players available
hu: Nem érhetők el lejátszók

en: Configure plugin
hu: Bővítmény beállítása

en: Enable Full-Screen
hu: Teljes képernyő bekapcsolása

en: Edit commands
hu: Parancsok szerkesztése

en: You can edit commands on the connected device
hu: A parancsokat a csatlakoztatott eszközön szerkesztheti

en: No commands defined
hu: Nincsenek definiálva parancsok

[ctx: @title:window]
en: Settings
hu: Beállítások

en: Device name
hu: Eszköznév

[ctx: @title:group]
en: Backends
hu: Háttérprogramok

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
hu: Visszacsatolás

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
hu: Hálózat

en: About KDE Connect
hu: A KDE Connect névjegye

en: About KDE
hu: A KDE névjegye

[ctx: @title]
en: No Device Selected
hu: Nincs kiválasztva eszköz

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
hu: Győződjön meg róla, hogy a KDE Connectet a többi eszközre is telepítette.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
hu: KDE Connect Android alkalmazás

[ctx: Android Application Store]
en: Play Store
hu: Play Áruház

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
hu: KDE Connect iOS alkalmazás

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
hu: Ha problémákat tapasztal, keresse fel a <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect oldalát a Community wikiben</span></a>.
