kdeconnect-kde - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
ia: Listante dispositivos...

en: Accessing device...
ia: Accedente a dispositivo...

en: No such device: %0
ia: Necun tl dispositivo: %0

en: %0 is not paired
ia: %0 non es associate

en: %0 is not connected
ia: %0 non es connectite

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
ia: %0 non ha plugin de systema de file remote

en: Could not contact background service.
ia: Non pote continger servicio de fundo.
