kdeconnect-kde - en to ia translation catalogue (26 entries)

[ctx: Used as a text placeholder when the most-recent message is an image]
en: Picture
ia: Pictura

en: You: %1
ia: Tu: %1

en: SMS Instant Messaging
ia: Messageria instantanee de SMS

en: (C) 2018-2022, KDE Connect Team
ia: (C) 2018-2022, KDE Connect Team (Equipa de KDE Connect)

en: Select a device
ia: Selige un dispositivo

en: Send a message
ia: Invia un message

en: Open with default
ia: Aperi con predefinite

en: Copy Message
ia: Copia message

en: Copy Selection
ia: Copia selection

en: No devices available
ia: Nulle dispositivo disponibile

en: No new messages can be sent or received, but you can browse cached content
ia: Necun message pote sser inviate o recipite, ma tu pote navigar in le contento de cache

en: Loading conversations from device. If this takes a long time, please wake up your device and then click Refresh.
ia: Cargante conversationes ab dispositivos. Si isto prende un longe tempore, pro favor eveli tu dispositivo e postea clicca Refresca.

en: Tip: If you plug in your device, it should not go into doze mode and should load quickly.
ia: Consilio:Si tu insere tu dispositivo, illo non deberea vader in modo de somno curte e deberea crgar rapidemente.

en: Refresh
ia: Refresca

en: Choose recipient
ia: Selige destinatario

en: Cancel
ia: Cancella

en: Search or start conversation...
ia: Cerca o Initia conversation...

en: New
ia: Nove

en: Start new conversation
ia: Initia nove conversation

[ctx: Placeholder message text when no messages are found]
en: No matches
ia: Nulle correspondentias

en: Devices
ia: Dispositivos

en: About
ia: A proposito

en: Audio clip
ia: Clip Audio

en: Failed to send
ia: Falleva a inviar

en: Max message size limit exceeded.
ia: Excedeva le limite de grandor maxime de message.

en: Compose message
ia: Compone message
