kdeconnect-kde - en to ia translation catalogue (21 entries)

en: Browse device
ia: Naviga dispositivo

en: Send clipboard
ia: Invia Area de transferentia

[ctx: @action:inmenu play bell sound]
en: Ring device
ia: Dispositivo de tintinnar

en: Send files
ia: Invia files

en: SMS Messages…
ia: Messages SMS...

en: Run command
ia: Executa Commando

en: Add commands
ia: Adde commandos

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
ia: Non pote connecter a DBus
    KDE Connect abandonara

en: Cannot find kdeconnectd
ia: Non pote trovar kdeconnectd

en: KDE Connect Indicator tool
ia: Instrumento de KDE Connect Indicator

en: © 2016–2025 KDE Connect Team
ia: (C) 2016-2025, KDE Connect Team (Equipa de KDE Connect)

en: Open app
ia: Aperi app

en: Pairing requests
ia: Requestas de association

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
ia: Associa

en: Reject
ia: Rejecta

en: Quit
ia: Quita

en: %1 device connected | %1 devices connected
ia[0]: %1 dispositivo connectite
ia[1]: %1 dispositivos connectite

en: No Battery
ia: Necun batteria

en: Battery: %1% (Charging)
ia: Batteria: %1% (Cargante)

en: Battery: %1%
ia: Batteria: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ia: Nulle connectivitate de cellular
