kdeconnect-kde - en to ia translation catalogue (63 entries)

en: © 2015–2025 KDE Connect Team
ia: © 2015–2025 KDE Connect

[ctx: @info:shell]
en: Device id to open the app in
ia: Id de dispositivo in le qual aperir le app

[ctx: @info:shell]
en: Configuration module to show, requires --device to be set.
ia: Modulo de Configuration a monstrar, require que --device (dispositivo) es assignate.

[ctx: command line description]
en: Replace an existing instance
ia: Reimplacia un instantia existente

en: URL to share
ia: URL de impartir

en: Unpair
ia: De-Associa

en: Send Ping
ia: Invia Ping

en: Plugin Settings
ia: Preferentias de plugin

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
ia: Actiones

[ctx: @title:group device page section header]
en: Controls
ia: Controlos

en: Multimedia control
ia: Controlo mutimedia

en: Remote input
ia: Entrata remote

en: Run command
ia: Executa Commando

en: Volume control
ia: Controlo de volumine

en: SMS Messages
ia: Messages SMS

en: Lock
ia: Bloca

en: Unlock
ia: Disbloca

en: Find Device
ia: Trova dispositivo

en: Send Clipboard
ia: Invia Area de transferentia

en: Share File
ia: Comparti file

en: Browse this device
ia: Naviga iste dispositivo

en: Stop virtual monitor session
ia: Stoppa session de monitor virtual

en: Use device as an external monitor
ia: Usa dispositivo comoun monitor externe

en: Address: %1 via %2
ia: Adresse: %1 via %2

en: This device is not paired.
ia: Iste dispositivo non es associate.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
ia: Associa

en: Pair requested
    Key:
ia: Coppiar requirite
    Clave:

en: Accept
ia: Accepta

en: Reject
ia: Rejecta

en: This device is not reachable
ia: Iste dispositivo non es attingibile

en: Please choose a file
ia: Pro favor tu selige un file

en: Devices
ia: Dispositivos

[ctx: @action:button]
en: Refresh
ia: Refresca

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
ia: Refresca Dispositivos

en: Remembered
ia: Rememorate

en: Available
ia: Disponibile

en: Connected
ia: Connectite

en: No devices found
ia: Necun dispositivo trovate

[ctx: @action:button]
en: Settings
ia: Preferentias

en: Settings
ia: Preferentias

en: Remote Control
ia: Controlo remote o teleguidage

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
ia: Pressa %1 o le buttones sinistre e dextere de mus al mesme tempore per disblocar

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
ia: Click sinistre

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
ia: Click in medio

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
ia: Pulsa a dextera:

en: Multimedia Controls
ia: Controlos de Multimedia

en: No players available
ia: Necun reproductores disponibile

en: Configure plugin
ia: Configura Plugin

en: Enable Full-Screen
ia: Habilita schermo plen

[ctx: @action:button accessible]
en: Previous Slide
ia: Previe diapositiva

[ctx: @action:button accessible]
en: Next Slide
ia: Proxime diapositiva

en: Edit commands
ia: Edita commandos

en: You can edit commands on the connected device
ia: Tu pote modificar commandos sur le dispositivo connectite

en: No commands defined
ia: Necun commandos definite

[ctx: @title:window]
en: Settings
ia: Preferentias

en: Device name
ia: Nomine de dispositivo

[ctx: @title:group]
en: Backends
ia: Retro-administrationes

en: About KDE Connect
ia: Re KDE Connect

en: About KDE
ia: A proposio de KDE

en: Close
ia: Claude

[ctx: @title]
en: No Device Selected
ia: Nulle dispositivo seligite

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
ia: Assecura te a installar KDE Commect sur tu altere dispositivos.

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
ia: Si tu ha problemas, visita le <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a>per adjuta.
