kdeconnect-kde - en to ie translation catalogue (26 entries)

en: Maintainer
ie: Mantenetor

en: URL to share
ie: URL a partir

en: Unpair
ie: Decuplar

en: Send Ping
ie: Inviar un ping

en: Plugin Settings
ie: Parametres del plugin

en: Multimedia control
ie: Control de multimedia

en: Lock
ie: Serrar

en: Unlock
ie: Desserrar

en: Find Device
ie: Trovar li aparate

en: Run command
ie: Lansar un comande

en: Share File
ie: Partir un file

en: Volume control
ie: Regulator del volúmine

en: This device is not paired
ie: Ti aparate ne es acuplat

en: Pair requested
ie: Acuplation demandat

en: Accept
ie: Acceptar

en: Reject
ie: Rejecter

en: This device is not reachable
ie: Ti aparate es ínatingibil

en: Please choose a file
ie: Ples selecter un file

en: No devices found
ie: Null aparates trovat

en: Remembered
ie: Memorat

en: Available
ie: Disponibil

en: Connected
ie: Conexet

en: Find devices...
ie: Trovar aparates...

en: Remote Control
ie: Telecomande

en: Multimedia Controls
ie: Controles de multimedia

en: No players available
ie: Null reproductores disponibil
