kdeconnect-kde - en to ie translation catalogue (6 entries)

en: Couldn't find an available port
ie: Ne successat trovar un portu disponibil

en: Sending to %1
ie: Inviante a %1

en: %1: Already paired
ie: %1: Ja acuplat

en: Device not reachable
ie: Li aparate es ínatingibil

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
ie[0]: Recivente un file
ie[1]: Recivente files

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
ie: Orígine
