kdeconnect-kde - en to ie translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
ie: Listante aparates...

en: Accessing device...
ie: Accedente li aparate...

en: No such device: %0
ie: Aparate ne existe: %0

en: %0 is not paired
ie: %0 ne es acuplat

en: %0 is not connected
ie: %0 ne es conexet

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
ie: %0 ne have li plugin de lontan sistema de files

en: Could not contact background service.
ie: Ne successat conexer al servicie.
