kdeconnect-kde - en to ie translation catalogue (31 entries)

en: %1% charging
ie: %1%, chargeante

en: No info
ie: Null information

en: Unknown
ie: Ínconosset

en: No signal
ie: Null signale

en: File Transfer
ie: Transferte de files

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
ie: Fa cader un file por transferter it a vor telefon.

en: Virtual Display
ie: Virtual monitor

en: Please choose a file
ie: Ples selecter un file

en: Share file
ie: Partir un file

en: Save As
ie: Gardar quam

en: Take a photo
ie: Far un foto

en: Ring my phone
ie: Sonar mi telefon

en: Browse this device
ie: Navigar ti aparate

en: SMS Messages
ie: Missages SMS

en: Remote Keyboard
ie: Lontan tastatura

en: Notifications:
ie: Notificationes:

en: Dismiss all notifications
ie: Demisser omni notificationes

en: Reply
ie: Responder

en: Dismiss
ie: Demisser

en: Cancel
ie: Anullar

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
ie: Responder a %1...

en: Send
ie: Inviar

en: Run command
ie: Lansar un comande

en: Add command
ie: Adjunter un comande

en: No paired devices
ie: Null acuplat aparates

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
ie[0]: Li acuplat aparate es índisponibil
ie[1]: Omni acuplat aparates es índisponibil

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
ie: Installar KDE Connect a vor aparate Android por integrar it con Plasma!

en: Pair a Device...
ie: Acuplar un aparate...

en: Install from Google Play
ie: Installar de Google Play

en: Install from F-Droid
ie: Installar de F-Droid

en: KDE Connect Settings...
ie: Parametres de KDE Connect...
