kdeconnect-kde - en to ie translation catalogue (15 entries)

en: Browse device
ie: Navigar ti aparate

en: SMS Messages...
ie: Missages SMS...

en: Run command
ie: Lansar un comande

en: Cannot find kdeconnectd
ie: Ne successat trovar kdeconnectd

en: KDE Connect Indicator
ie: Indicator de KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
ie: Indicator de KDE Connect

en: Configure...
ie: Configurar...

en: Pairing requests
ie: Demandes de acuplation

en: Reject
ie: Rejecter

en: Quit
ie: Surtir

en: %1 device connected | %1 devices connected
ie[0]: %1 aparate conexet
ie[1]: %1 aparates conexet

en: No Battery
ie: Sin batterie

en: Battery: %1% (Charging)
ie: Batterie: %1% (chargeante)

en: Battery: %1%
ie: Batterie: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
ie: Sin conexion cellulari
